Voormalige besturen

INCOSE-NL bestaatd sinds 1996. Vele bestuursleden hebben aan de vereniging bijgedragen. Hieronder een overzicht.

(Dit overzicht is overigens nog niet compleet, e-mail aanvullingen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..)

2019 t/m 2021
VZ Ger Schoeber
AVZ Thijs Geurts
S Omar El-Haloush
P Eric Burgers
C Rico Verhage

2017 t/m 2019
VZ Patricia de Greef
AVZ Ger Schoeber
S Thomas Munster
P Eric Burgers
C Martijn Marijnen

2015 t/m 2017
VZ Dick Terleth
AVZ Patricia de Greef
S Thomas Munster
P Alexander Koek
C Berber Vogt

2012 t/m 2014
VZ Cees Michielsen
AVZ Dick Terleth
S Clemens Lohman
P Alexander Koek
C Antal Hartman

2010 t/m 2012
VZ Timo Giling
AVZ Cees Michielsen
P Fulco Koudenburg
S Clemens Lohman
C Hans Hadderingh

2009 t/m 2010
VZ Ton Buijink
AVZ Timo Giling
P Fulco Koudenburg
S Tufail Ghauharali
C Hans Hadderingh

2007 t/m 2008
VZ Bram Landtsheer
AVZ Ton Buijink
P Ruud van der Pol
S Tufail Ghauharali
C Hans Hadderingh 

2006 t/m 2007
VZ Paul Schreinemakers
AVZ Bram Landtsheer
P Ruud van der Pol
Bart Offerman
C Hans Hadderingh

Aug 2005 t/m Dec 2006
VZ Paul Brouwer
AVZ Bram Landtsheer
OVZ Paul Schreinemakers
P ????
S Bart Offerman
C Hans Hadderingh 

Aug 2004 t/m Aug 2005
VZ Paul Schreinemakers
AVZ Paul Brouwer
OVZ Peter Booij
P Paul Brouwer
S Bart Offerman
C Hans Hadderingh
B Wim van Leeuwen

Aug 2003 t/m Aug 2004
VZ Peter Booij
AVZ Paul Schreinemakers
OVZ Jeroen van Veldhuizen
P Paul Brouwer
S Bart Offerman
C Hans Hadderingh
B Wim van Leeuwen

Aug 2002 t/m Aug 2003
VZ Jeroen van Veldhuizen
AVZ Peter Booij
OVZ Willem-Jan de Vlieger
P Paul Brouwer
S Bart Offerman
C Hans Hadderingh
B Wim van Leeuwen

Aug 2001 t/m Aug 2002
VZ Willem-Jan de Vlieger
AVZ Jeroen van Veldhuizen
OVZ Wim van Leeuwen
P Paul Brouwer
S Peter Booij
C Hans Hadderingh