Inspiratie uit Ottowa
Een bijzonder interessante bijeenkomst waarin onze sprekers hun Highlights van het INCOSE International Symposium 2025 in Ottowa meenemen. Daar werden de nieuwste inzichten en internationale trends in Systems Engineering gedeeld – en die brengen ze nu rechtstreeks mee naar Nederland. Zo krijgt je niet alleen een breed overzicht van actuele thema’s, maar ook een unieke inkijk in de mondiale SE-discussie.
Klik hier om je op te geven.
Op maandag 8 september 2025 organiseert INCOSE NL deze netwerkbijeenkomst met bijdragen van symposiumbezoekers Paul Schreinemakers, Bart van Luling, Edwin Hakkennes, Sadra Moosavi en Bas Leijser
Programma in vogelvlucht
Tijdens deze bijeenkomst nemen de sprekers ons mee in de onderwerpen uit Ottawa:
-
Systems thinking toegankelijk maken – van basisschool tot kaartspel (SpicySE).
-
Het begrip Systems Engineering onder de loep – hoe kijken we er anno 2025 tegenaan?
-
Mini-workshop A.I. – waar sta je nu, en waar wil je over 2-3 jaar staan qua kennis en vaardigheden?
-
Leiderschap en teamwork – lessen van een Canadese astronaut.
-
De toekomst van SE – internationaal perspectief en nieuwe fundamenten.
-
SE Fundamentals – terug naar de kern, maar met de blik vooruit.
Voor wie?
Voor iedereen die zich betrokken voelt bij Systems Engineering en systems thinking: van ervaren professionals tot studenten en young professionals.
Praktische informatie
📅 Datum: maandag 8 september 2025
📍 Locatie: Gastheer is Cap Gemini in Utrecht en ook Online te volgen
Reykjavikplein 1
3543 Utrecht
⏰ Tijd: 18.30 – 22.00
Na afloop is er volop gelegenheid om op locatie te netwerken.
Klik hier voor meer informatie en om je aan te melden. Als je lid bent, let er dan op dat je bent ingelogd.