|
Nog een week tot het
25-jarig jubileum event
van INCOSE-NL
Beste Bezoeker,
Over één week is het zo ver, dan vindt het 25-jarig jubileum event van INCOSE Nederland plaats. Uiteraard ben jij van harte uitgenodigd om dit samen met ons te vieren!
Terugblik en toekomstvisie
Bas Leijser verzorgt de openingskeynote van het event en
blikt samen met oud-voorzitters van INCOSE Nederland
terug op 25 jaar INCOSE. Wat is het grootste verschil op
het gebied van systems engineering tussen toen en nu?
Wat ging goed en wat kon beter? Daarnaast kijkt hij ook
vooruit. Systemen worden immers steeds complexer, dus
waar moeten we nu in investeren om in 2035 paraat te
staan?
Zorg dat je erbij bent op 23 september en ontvang het jubileumboekje van INCOSE Nederland als aandenken!
Programma
Bekijk hier het volledige programma.
Overige presentaties worden verzorgd door:
- Hans Vrieling, Levvel
- Frank de Lange & Tom Castenmiller, ASML
- Harry van der Velde & ChangLih Ee, Shell
- Arjo van de Ham, Lightyear
- Gerrit Muller, INCOSE International
- Heinz Stoewer, INCOSE International
Veilig deelnemen
Het event zal plaatsvinden bij Van der Valk Vianen-Utrecht en we zullen – volgens de RIVM-richtlijnen – gebruikmaken van Testen voor Toegang. Op vertoon van een geldige QR-code krijg je toegang tot de (ruim opgezette) zaal.
Korting voor INCOSE-leden
Als lid van INCOSE, kun je onder vermelding van je lidmaatschapsnummer, voor € 225 i.p.v. € 395 deelnemen aan het event.
We zien je inschrijving graat tegemoet, zodat we elkaar kunnen ontmoeten op 23 september. We gaan er een feestelijke dag van maken!
Vriendelijke groet,
INCOSE Nederland
info@incose.nl
Goud sponsors jubileum event

Premium sponsors jubileum event

Wil je buitenom de nieuwsbrieven op de hoogte blijven over het reilen en zeilen van INCOSE-NL? Dan kan je terecht op onze website, kan je je aanmelden voor de INCOSE-NL whatsapp (read-only) groep (volg de QR-code) en/of je aanmelden voor de LinkedIn groep van INCOSE-NL met wekelijks een actuele Post van onze voorzitter! Of door één van onze webinars/netwerkbijeenkomsten bij te wonen uiteraard.

Openen op je mobiel en je wordt toegevoegd aan deze groep.
|
|